Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli ile bir araya geldi

25 Ağustos 2017 Cuma, 18:50

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli ile bir araya geldi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, son yayınlanan 694 Sayılı KHK kapsamında “Fiili Hizmet Süresi Zammı” hakkında açıklamalarda bulundu ve kurum personelinin bu husustaki sevincini paylaşarak, teşekkürleri kabul etti.

Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu ziyaretine, Bakan Gül’e Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Müsteşar Yardımcıları Mustafa Erol ve Şaban Yılmaz, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Çiftçi ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanları ve Tetkik Hâkimleri eşlik etti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ceza infaz kurumu matbaasında ve Kurban Bayramı münasebetiyle İşyurtlarına bağlı olarak faaliyet gösteren kurban kesim tesislerinde incelemelerde bulunarak fedakarca görev yapan ceza infaz kurumu personelinin yanında olduğunu belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr