Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bakanlık personeli ile bayramlaştı

11 Temmuz 2016 Pazartesi, 13:41

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, makamında Bakanlık personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Bayramlaşmada Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Müsteşar Kenan İpek, Müsteşar Yardımcıları Mustafa Erol, Yüksel Kocaman, Musa Heybet’de hazır bulundu.

Adalet Bakanlığı’ndaki bayramlaşma töreninde Bozdağ, bakanlık personeli ile tek tek tokalaşarak geçmiş Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

adalet-bakani-bekir-bozdag-bakanlik-personeli-ile-bayramlasti1

adalet-bakani-bekir-bozdag-bakanlik-personeli-ile-bayramlasti2

adalet-bakani-bekir-bozdag-bakanlik-personeli-ile-bayramlasti3

adalet-bakani-bekir-bozdag-bakanlik-personeli-ile-bayramlasti4

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr