Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gürcistan İnfaz Bakanı ile görüştü

07 Aralık 2015 Pazartesi, 23:29

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gürcistan Ceza İnfaz Bakanı Kakha Kakhıshvılı ile görüştü.

Resmi ziyaret için Türkiye’ye gelen Gürcistan Ceza İnfaz Bakanı Kakha Kakhıshvılı Adalet Bakanı Bozdağ ile Bakanlık’ta bir araya geldi.

Heyetlerarası görüşme öncesinde Gürcistan Ceza İnfaz Bakanı Kakha Kakhıshvılı Adalet Bakanı Bozdağ’a yeni görevinden dolayı başarılar diledi.

Bakan Bozdağ ise Gürcistan Ceza İnfaz Bakanı Kakhıshvılı’ye iyi dilekleri için teşekkürlerini iletti.

Heyetlerarası görüşmede Adalet Bakanlığı Müsteşarı Basri Bağcı ve Ceza ve Tevfikevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım da hazır bulundu.

Toplantıya Gürcistan heyetinden Gürcistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Irakli Koplatadze, Gürcistan Cezaevlerinden Sorumlu Genel Müdürü Zvıad Mıkhanıshvılı, Denetimli Serbestlikten Sorumlu Başkan Giorgi Arsoshvili, Basın-yayından Sorumlu Müdür Baia Tsanava’nın yanı sıra Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Gela Japarizde katıldı.

Toplantının ardından Bakan Bozdağ Gürcistan İnfaz Bakanı onuruna Ankara Palas Hotel’de öğlen yemeği verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr