Adalet Bakanı Bozdağ’dan Zabıt Katibi Açıklaması

10 Mayıs 2014 Cumartesi, 13:31
Adalet Bakanı Bozdağ’dan Zabıt Katibi Açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Mehmet Acet moderatörlüğünde Kanal 7’de ekrana gelen İskele Sancak programında yeni zabıt katibi alımının sinyalini verdi.

Bakan Bozdağ açıklamasında, “Zabıt katibi alımı yapacağız. Vatandaşlarımıza burdan ilan etmiş olalım. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili ilan yapılacaktır. Sınavlar yapılacaktır. Şuan bununla ilgili rakam vermeyelim. Bakanlığımızın ihtiyacına göre il ve ilçelere dağıtım yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde sınav tarihleri ilan edilecek. Sınava hazırlananlar hazırlıklarını sürdürsünler. Yakında Adalet Komisyonları sınavları yapacak” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr