Adalet Bakanlığı Ankara Personel Eğitim Merkezi hizmete açıldı

03 Nisan 2018 Salı, 22:04

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından Ankara’da Personel Eğitim Merkezi açıldı.

Eğitim merkezinde Türkiye genelinde Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışan personele hizmet içi, adaylık ve hizmet öncesi eğitim verileceği öğrenildi.

2018 yılı Eğitim Kurulu toplantısında Adalet Bakanımız 2018 yılının Eğitim Yılı olacağını, eğitim seferberliği başlatıldığını belirtmiştir.

Adalet Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan personelin mesleki ve kişisel bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi amacıyla kurulan eğitim merkezinin dünya standartlarında, modern cihaz ve ekipmanlarla donatıldığı, personelimizin rahat ve konforu için her konunun planlandığı öğrenildi.

Ankara Personel Eğitim Merkezi’nde toplam 362 kişi kapasiteli 17 adet eğitim salonu ile 429 kişilik konferans salonunun bulunduğu ayrıca, eğitim kurumunun 308 yatak kapasitesinin olduğu ve yemek salonu,
duruşma salonu, kalem, ön büro uygulamalı eğitim salonları, yabancı dil eğitim salonu, UYAP ve bilişim eğitim salonları, kütüphane, kitap okuma salonu, kafeterya, bay ve bayan ibadethane, bay ve bayan fitness salonu, oyun salonu, çamaşır ve ütü odası olduğu ifade edildi.

Telefon: 0312 589 12 00

Konum:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr