Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı hazırlık kitapları satışa çıktı

10 Ağustos 2017 Perşembe, 18:47

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavının 07 Ekim 2017 günü Ankara ilinde yapılacağının ilan edilmesi üzerine yayınevleri de güncel sınav konularını içeren hazırlık kitaplarını satışa sundular. Yayınevlerinin internet sitelerinden satışa sunduğu kitapları ADALET.GEN.TR olarak sizler için derledik.


DATA YAYINLARI

Data Yayınlarının internet sitesinden satışa sunduğu;

 “GYS Adalet Bakanlığı Hazırlık Kitabı 2017” adlı kitabın indirimli fiyatı 52,92 TL – Satın almak için tıklayınız.

 “GYS Adalet Bakanlığı Soru Bankası 2017” adlı kitabın indirimli fiyatı 26,46 TL – Satın almak için tıklayınız

 “GYS Adalet Bakanlığı Hazırlık Seti (Konu Anlatımı+Soru Bankası)” adlı kitabın indirimli fiyatı 73,71 TL – Satın almak için tıklayınız.


İSEM YAYINCILIK

İsem Yayınlarının internet sitesinden satışa sunduğu;

 “GYS Adalet Bakanlığı Konu Anlatımlı Soru Bankası” adlı kitabın indirimli fiyatı 47,94 TL – Satın almak için tıklayınız.


KARACAN AKADEMİ & ANKARA KARİYER

Karacan Akademi & Ankara Kariyer’in internet sitesinden satışa sunduğu;

“Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme” adlı kitabın fiyatı www.esinavmerkezi.com farkıyla 45 TL – ÜCRETSİZ KARGO ile satın almak için tıklayınız


Devlet Personel Başkanlığı’nın Görevde Yükselme Ders Notları ise 20 TL ‘den satışa sunulmuştur. Detaylı bilgi için tıklayınız.


 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr