Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı uzaktan eğitim siteleri

20 Ağustos 2017 Pazar, 12:26

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavının 07 Ekim 2017 günü Ankara ilinde yapılacağının ilan edilmesi üzerine bu amaçla açılan uzaktan eğitim internet siteleri de güncel sınav konularına sitelerinde yer vermeye başladılar. Konu bazlı ve test bazlı bölümlerin olduğu uzaktan eğitim içerikli bu siteleri ADALET.GEN.TR olarak sizler için derledik.


GUNCELDERS.COM

www.guncelders.com adlı internet sitesine üyeliğin ücretsiz olduğu öğrenilirken, ücretsiz üyelikle günlük 10 soru çözme limitinin olduğu, 35 TL ye alınabilecek olan özel üyelik ile ise sınırsız soru çözme, deneme sınavları, konu analizi ve istatistik özelliklerinden faydalanılabileceği öğrenildi. 


KAMUSINAV.COM

www.kamusinav.com adlı internet sitesine üyeliğin ücretsiz olduğu öğrenilirken, ücretsiz üyelikle kısıtlı özelliklerden yararlanılabildiği, özel üyelik paketleri ile de sitenin ek özelliklerinden faydalanılabileceği öğrenildi. 


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2017 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2017 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr