Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı uzaktan eğitim siteleri

20 Ağustos 2017 Pazar, 12:26

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavının 07 Ekim 2017 günü Ankara ilinde yapılacağının ilan edilmesi üzerine bu amaçla açılan uzaktan eğitim internet siteleri de güncel sınav konularına sitelerinde yer vermeye başladılar. Konu bazlı ve test bazlı bölümlerin olduğu uzaktan eğitim içerikli bu siteleri ADALET.GEN.TR olarak sizler için derledik.


GUNCELDERS.COM

www.guncelders.com adlı internet sitesine üyeliğin ücretsiz olduğu öğrenilirken, ücretsiz üyelikle günlük 10 soru çözme limitinin olduğu, 35 TL ye alınabilecek olan özel üyelik ile ise sınırsız soru çözme, deneme sınavları, konu analizi ve istatistik özelliklerinden faydalanılabileceği öğrenildi. 


KAMUSINAV.COM

www.kamusinav.com adlı internet sitesine üyeliğin ücretsiz olduğu öğrenilirken, ücretsiz üyelikle kısıtlı özelliklerden yararlanılabildiği, özel üyelik paketleri ile de sitenin ek özelliklerinden faydalanılabileceği öğrenildi. 


5 Yorum

 1. Muhammet

  2 Ocak 2018 at 15:50

  Guncel Ders sitesinden yıllardır faydalanıyoruz. Çok küçük ücretlere emin olun çok büyük hizmetler veriyorlar, soru editörleri talep halinde soruların açıklamalarını birebir üye ile paylaşıyorlar ve sınavda çıkan soruların çok yüksek bir bölümü guncelders sitesinde yer alıyor. Kendilerine başarılı çalışmalarından dolayı şahsım adına çok teşekkür ederim.

 2. Aila

  2 Ocak 2018 at 16:29

  Güncel ders gerçekten harika oldukça donanımlı ve köklü bir site başarıların devamını diliyorum 👍🏻

 3. Mustafa can

  2 Ocak 2018 at 22:49

  Gerçekten çok faydalı ve başarılı bir site paranızın boşa gitmeyeceği en akıllı yatırımlardan biridir bence. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 4. Kerem

  4 Ocak 2018 at 23:07

  Guncel ders hem çalışanlarını birbirine bağladı büyük bir platform oluşturdu, hem de bu insanları gerçekten titizlikle Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırladı. Listelerden bakıyoruz Guncelders denemelerindeki sıra ile gerçek sınavdaki sıralama neredeyse aynı…
  GuncelDers te emeği geçen herkese ama herkese çok teşekkür ederim.

 5. niyazi ilhan

  5 Ocak 2018 at 16:14

  değerli ve güzel insanların oluşturduğu büyük bir oluşum…ders ve denemeler sorulan sorularla uyumlu…emeği geçenler gerçekten başarılı bir iş yapmışlar.. elinize emeğinize yüreğinize sağlık

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr