Adalet Bakanlığı Heyetinden Afyonkarahisar Valiliği’ne ziyaret

04 Aralık 2015 Cuma, 20:37

‘Enerji Hukuku Sempozyumu’na katılmak üzere Afyonkarahisar’da bulunan Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet, Adalet Akademisi Başkanı ve Danıştay Üyesi Yılmaz Akçil, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fikret Karaçorlu ve İdare Mahkeme Başkanı Kadir Yıldız Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinden bahseden Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar’ın birçok alanda başkent olduğu gibi termalinde başkenti olduğunu ve buna bağlı olarak 5 yıldızlı otellerin artmasıyla Afyonkarahisar’ın toplantı ve kongre merkezi haline geldiğinin altını çizerken birçok bakanlığa ait eğitim, seminer ve toplantıların Afyonkarahisar’da yapıldığını, bu durumdan da çok memnun olduklarını söyledi. Bu ve bunun gibi programlara ev sahipliği yapmanın Afyonkarahisar için büyük bir kazanım olduğunu vurgulayan Vali Hakan Yusuf Güner, ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini belirtirken, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet ve beraberindekilere başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Vali Hakan Yusuf Güner’in misafirperverliğinden ve nazik karşılamalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet Afyonkarahisar’da olmanın kendisi ve beraberindeki meslektaşları açısından mutluluk verici olduğunu belirtirken, Afyonkarahisar’ın bu denli güzel hale gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Ziyaretin karşılıklı bilgi alışverişi ile sona erdiği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr