Adalet Bakanlığı Heyetinden Afyonkarahisar Valiliği’ne ziyaret

‘Enerji Hukuku Sempozyumu’na katılmak üzere Afyonkarahisar’da bulunan Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet, Adalet Akademisi Başkanı ve Danıştay Üyesi Yılmaz Akçil, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fikret Karaçorlu ve İdare Mahkeme Başkanı Kadir Yıldız Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinden bahseden Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar’ın birçok alanda başkent olduğu gibi termalinde başkenti olduğunu ve buna bağlı olarak 5 yıldızlı otellerin artmasıyla Afyonkarahisar’ın toplantı ve kongre merkezi haline geldiğinin altını çizerken birçok bakanlığa ait eğitim, seminer ve toplantıların Afyonkarahisar’da yapıldığını, bu durumdan da çok memnun olduklarını söyledi. Bu ve bunun gibi programlara ev sahipliği yapmanın Afyonkarahisar için büyük bir kazanım olduğunu vurgulayan Vali Hakan Yusuf Güner, ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini belirtirken, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet ve beraberindekilere başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Vali Hakan Yusuf Güner’in misafirperverliğinden ve nazik karşılamalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet Afyonkarahisar’da olmanın kendisi ve beraberindeki meslektaşları açısından mutluluk verici olduğunu belirtirken, Afyonkarahisar’ın bu denli güzel hale gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Ziyaretin karşılıklı bilgi alışverişi ile sona erdiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *