Adalet Bakanlığı Heyetinden AKÜ Rektörü Solak’a ziyaret

04 Aralık 2015 Cuma, 20:44

Enerji Hukuku Sempozyumu’na katılmak üzere Afyonkarahisar’da bulunan Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet, Adalet Akademisi Başkanı ve Danıştay Üyesi Yılmaz Akçil, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fikret Karaçorlu ve İdare Mahkemesi Başkanı Kadir Yıldız Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’a nezaket ziyaretinde bulundular.

AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şafak Balı’nın da katıldığı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör Solak, misafirlerine AKÜ hakkında bilgiler verdi. Ziyarette ayrıca AKÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şafak Balı, heyete AKÜ Hukuk Fakültesi tarafından bir süre önce düzenlenen Maden Hukuku Sempozyumu’na ilişkin bilgiler verdi. Görüşmede Adalet Akademisi ile AKÜ Hukuk Fakültesi işbirliğinde yapılması planlanan Hukuk Eğitimi ile ilgili bir toplantı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr