Adalet Bakanlığı, personel alımı ilanını yayımladı

18 Mayıs 2018 Cuma, 11:40

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü; 4771 sözleşmeli zabıt kâtibi, 527 sözleşmeli mübaşir, 27 sözleşmeli şoför, 99 sözleşmeli teknisyen ve 69 sözleşmeli aşçı olmak üzere toplam 5493 personele ilişkin alım ilanını yayımladı. http://pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2018/mayis/tasra_istihdam_izni/tasra_istihdam_izni.html adresinden bahse konu ilana ulaşabilirsiniz.

Ayrıca; 1344 sözleşmeli icra kâtibi alımına ilişkin ilan da yayımlandı. http://pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2018/mayis/icraktp/index.htm  adresinden bahse konu ilana ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra; 6.681  infaz ve koruma memuru, 49 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), 223 diğer sağlık personeli (sağlık memuru),  185   teknisyen, 266  destek personeli (şoför), 42  destek personeli (aşçı), 21 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 7.467 personel alımına ilişkin ilanı da yayımladı. http://www.cte.adalet.gov.tr/duyurular/2018/05-3/ilan.asp adresinden bahse konu ilana ulaşabilirsiniz.

Öte yandan; Bakanlık merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 10 avukat (tam zamanlı), 20 diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), 30 destek personeli (şoför), 40 destek personeli (hizmetli) ile Bakanlık merkez atamalı taşra teşkilatında aile, çocuk ve çocuk ağır ceza mahkemelerinde çalıştırılmak üzere 50 psikolog ve 50 sosyal çalışmacı olmak üzere toplam 200 sözleşmeli personel alımına ilişkin ilan da ayrıca yayımlandı. Bu ilana da http://pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2018/mayis/merkez_teskilat_istihdam/merkez_teskilat_istihdam_izni.html adresinden ulaşabilirsiniz.

// ÖZEL HABER // ADALET.GEN.TR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr