Adalet Bakanlığı personeli, 4 okula kütüphane kurdu

21 Mart 2018 Çarşamba, 11:30

Adalet Bakanlığı personelinin girişimleriyle 4 okulda kütüphane kuruldu.

Yargı camiasının sorunlarını gidermek için Adalet Bakanlığı çalışanlarınca kurulan Katılımcı Büro Çalışanları Sendikasının “Geleceğimiz İçin Siz De Kitap Bağışlayın” sloganıyla başlattığı okullara kütüphane kurma ve kitap toplama kampanyası yoğun ilgi gördü.

Adalet Bakanlığı personelinden temin edilen kitapları bir araya getiren Katılım Büro Sen, Şanlurfa ve Bilecik illerimizde 4 ayrı okula kütüphaneler kurulmasına öncülük etti.

Kurulan kütüphanelere verilen isimler ise kitap kampanyasını çok daha anlamlı bir hale getirdi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin Operasyonunda geçtiğimiz günlerde şehit olan askerlerimizin isimlerinin kütüphanelere verilmesi yargı camiasında ve okullarda memnuniyetle karşılandı.

Zeytin Dalı Harekatı’nda teröristlerle girilen çatışmada Şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan, Şehit Uzman Çavuş Ufuk Aktağ, Şehit Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu ve Şehit Uzman Çavuş Ali Yılmaz’ın adları kütüphanelere verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr