Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı ertelendi

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 09:52

Adalet Bakanlığınca Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek olan Görevde Yükselme Sınavının ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

Adalet.gen.tr internet sitemizin editörlerince, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nda görev yapan üst düzey bir yetkili ile yapılan görüşmede Pazar günü (17/07/2016) Ankara’da gerçekleştirilecek olan Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavının ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi. Ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada bahse konu sınavın ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

Sınava girecek olan personelden bir kısımın Ankara’da olduğu, birçoğunun da havayolu ile gelecek olmalarına rağmen uçuşlarının iptal edildiği öğrenildi.

Bunun yanı sıra, Anadolu Üniversitesi ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen diğer tüm sınavların da ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

ÖZEL HABER // OKAN YILMAZ // TRABZON

*Kaynak gösterilmeden yayımlanamaz.

meb-aciklama

(http://odsgm.meb.gov.tr/www/erteleme/icerik/162)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr