Adalet Bakanlığı’nda milletvekili aday adayları

08 Şubat 2015 Pazar, 22:50
Adalet Bakanlığı’nda milletvekili aday adayları

Adalet Bakanlığı’nda görev yapan 2 bürokrat Haziran 2015’te yapılacak milletvekilliği seçimleri için istifa etti.

mustafa-tarlaci

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Özel Kalem Müdürü olan Mustafa Tarlacı’nın memleketi olan Afyonkarahisar’dan milletvekili aday adayı olacağı öğrenildi.

adnan-boynukara

Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri olan Adnan Boynukara’nın ailesinin yaşadığı Malatya’dan veya memleketi olan Adıyaman’dan milletvekili aday adayı olacağı ileri sürüldü.

ÖZEL HABER // ADALET.GEN.TR

Yorum

  1. ibrahim tarlacı

    9 Şubat 2015 at 11:05

    başarılı olurlar inşallah

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr