Ahmet KAR

20 Kasım 2017 Pazartesi, 23:09

Ahmet KAR – Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü

10.01.1975 tarihinde Rize’de doğmuş; ilk, orta ve lise eğitimini sırasıyla Asmalıırmak İlköğretim Okulu ve Güneysu İmam-Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden; 2012 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans Programı’ndan mezun olmuştur.

13.08.1998 tarihinde Kadıköy Adli Yargı Hâkim Adayı olarak kamu görevine başlayarak, 2001 yılında Dazkırı Cumhuriyet Savcılığına atanmıştır. Sırasıyla; Yusufeli Cumhuriyet Savcılığı, Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı, Bafra Cumhuriyet Savcılığı, Çanakkale Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı İç Denetim Birim Başkanlığında İç Denetçi, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünde İcra ve İflas Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

17.11.2017 tarihinde Personel Genel Müdürü olarak atanmış olup, halen bu görevine devam etmektedir.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr