Bakan İpek’ten Ramazan Bayramı mesajı

16 Temmuz 2015 Perşembe, 11:12

Adalet Bakanı Kenan İpek, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

İşte o mesaj : 

Millet olarak dinî ve millî bayramlarımızda heyecanı, mutluluğu, dayanışma ve paylaşma duygularını en üst seviyede yaşarız. Millet karakterimiz bir güzelliği bir başka güzelliğe, bir hayırlı işi başka bir hayırlı işe tebdil etme konusunda son derece istekli ve gayretlidir. Doğal olarak bu dönemlerde artan bir güzellik, iyilik ve hayırlı iş ile karşılaşırız.

Yine bir bayram arifesindeyiz. Milletçe bütün güzellikleri en üst seviyede hissedeceğiz. Bunu vesile kılarak ülkemizin huzuru ve geleceği için adımlar atmanın da tam zamanıdır. Dünyanın bir çok bölgesinde, özellikle ülkemizin dört bir yanında yaşanan gelişmeler göz önüne alındığında, millet olarak birliğimizin ve beraberliğimizin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

Bu vesileyle çalışma arkadaşlarımın, Bakanlığımızın tüm çalışanlarının ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, daha nice bayramlar yaşanmasını temenni ederim.

Kenan İPEK
T.C. Adalet Bakanı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr