Ceza İnfaz Kurumları kanun tasarısı TBMM’de

07 Ocak 2015 Çarşamba, 18:21
Ceza İnfaz Kurumları kanun tasarısı TBMM’de

Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanun Tasarısı’nın görüşmelerine TBMM Genel Kurulu’nda başlandı.

CHP grubu adına konuşma yapan Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, CHP olarak bu düzenlemenin olumlu bir düzenleme olduğunu düşündüklerini ifade ederek, cezaevlerinin dış korumasının artık jandarmanın elinden alınıp yine infaz kurumu bünyesindeki dış güvenlik birimine verilmesine olumlu baktıklarını beyan etti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ise yaptığı konuşmada dış güvenlik yasasının çıktığı takdirde içeriden kimsenin dış güvenlikte görev almayacağını, yeni alınacak personelin görev yapacağını, 2015 yılında dış güvenlik için personel alınmayacağını, 2016 yılında alınacağını belirtti. Bozdağ ayrıca, yıpranmanın bu yasa içerisinde verildiğinide ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr