CTE Futbol Takımı, kazandığı kupayı Bakan Bozdağ’a getirdi

24 Haziran 2016 Cuma, 20:42

Cezaevlerindeki infaz koruma memurlarından oluşan Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı, Fransa’da gerçekleşen Uluslararası Cezaevi Personeli Futbol Turnuvası’nda kazandığı 4.’lük kupasının sevincini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile paylaştı.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı Fransa’da gerçekleşen turnuvada yarı finale kadar yükselirken turnuvayı 4.tamamlayarak tarihi bir başarıya imza attı. Kupayı alarak Türkiye’ye dönen Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımın sevincini paylaşmak isteyen Bakan Bozdağ takımı bakanlıkta kabul etti

Elde edilen başarıdan dolayı futbolcuları tebrik eden Bozdağ “Haziran ayı spor açısından son derece önemli olaylara sahne oluyor. Bir yandan Avrupa Futbol Şampiyonası var, öte yandan cezaevleri milli takımlarının kendi aralarındaki şampiyonası var. Herkes Avrupa Futbol Şampiyonasına kilitlendi, siz fazla görünmediniz ama öte yandan bugün hep beraber Türkiye’ye bu kupayı getirdiniz. Fransa’da gösterdiğiniz başarıdan dolayı sizleri teker teker tebrik ediyorum. İyi bir performans ortaya koydunuz, penaltılarda üçüncülüğü kaybettiniz. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. Gönül arzu ederdi ki, Türkiye A Milli Futbol takımıda Şampiyona da arzu ettiğimiz başarıyı göstersin, onlarda iyi sonuçlar alsın. Gerçi son maçta çok güzel bir oyun ortaya koydular, çokta iyi bir netice aldılar. Dileriz ki onlar bundan sonraki şampiyonalarda daha büyük başarıları ortaya koyarlar.”dedi.

Kabulde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Yıldız da hazır bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr