CTE Futbol Takımı, kazandığı kupayı Bakan Bozdağ’a getirdi

Cezaevlerindeki infaz koruma memurlarından oluşan Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı, Fransa’da gerçekleşen Uluslararası Cezaevi Personeli Futbol Turnuvası’nda kazandığı 4.’lük kupasının sevincini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile paylaştı.

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı Fransa’da gerçekleşen turnuvada yarı finale kadar yükselirken turnuvayı 4.tamamlayarak tarihi bir başarıya imza attı. Kupayı alarak Türkiye’ye dönen Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımın sevincini paylaşmak isteyen Bakan Bozdağ takımı bakanlıkta kabul etti

Elde edilen başarıdan dolayı futbolcuları tebrik eden Bozdağ “Haziran ayı spor açısından son derece önemli olaylara sahne oluyor. Bir yandan Avrupa Futbol Şampiyonası var, öte yandan cezaevleri milli takımlarının kendi aralarındaki şampiyonası var. Herkes Avrupa Futbol Şampiyonasına kilitlendi, siz fazla görünmediniz ama öte yandan bugün hep beraber Türkiye’ye bu kupayı getirdiniz. Fransa’da gösterdiğiniz başarıdan dolayı sizleri teker teker tebrik ediyorum. İyi bir performans ortaya koydunuz, penaltılarda üçüncülüğü kaybettiniz. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. Gönül arzu ederdi ki, Türkiye A Milli Futbol takımıda Şampiyona da arzu ettiğimiz başarıyı göstersin, onlarda iyi sonuçlar alsın. Gerçi son maçta çok güzel bir oyun ortaya koydular, çokta iyi bir netice aldılar. Dileriz ki onlar bundan sonraki şampiyonalarda daha büyük başarıları ortaya koyarlar.”dedi.

Kabulde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Yıldız da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *