Görevde Yükselme Sınavı Ek Yerleştirme Tercih Kılavuzu Yayımlandı

09 Ağustos 2017 Çarşamba, 17:36

Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda, 09/10/2016 tarihinde yapılan görevde yükselme yazılı sınavı ve 06/03/2017-07/04/2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak yazı işleri ve idari işler müdürlüğü kadrolarına atanmaya hak kazanan personelin anılan Yönetmeliğin 22 nci maddesi kapsamında atama işlemleri gerçekleştirilmiş ve atama işlemleri gerçekleştirilen personele ilişkin liste 09/08/2017 tarihinde Personel Genel Müdürlüğü internet sayfasında yayımlanmıştı.

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada; başarı sıralaması ve tercihlerine göre atama işlemi gerçekleştirilemeyen ve bu nedenle listede yer almayan personelden ikinci kez tercih alınacağı, başarı sıralaması ve tercihlerine göre boş kalan kadrolara ek yerleştirme yapılacağı ve ilan edilen kadroların bu şekilde de doldurulamaması veya tercihlerin birine yerleştirme işlemi yapılamaması halinde boş kalan kadrolara kur’a ile atama yapılacağı bildirildi.

Yapılan açıklamada, tercih işlemlerinin 10/08/2017 Perşembe günü saat 17:00’da sona ereceği belirtildi.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr