İşyurtları Kurumu Led aydınlatma sektöründe

04 Aralık 2015 Cuma, 18:35

İskenderun Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Elektrik Elektronik Atölyesinde hükümlülere “Ledli Aydınlatma” ürünlerinin üretimi, bakımı ve montajı konusunda eğitim verilmekte olduğu, atölyede iç, dış, çevre, park, bahçe ve bina “Led Aydınlatma” sistemleri üretildiği öğrenildi.

Muadillerine göre % 75 tasarruf sağlayan Led aydınlatmanın, 100 wattlık projektör ile 150 metreye, 200 wattlık projeksiyon ile 200 metreye kadar aydınlatma sağladığı, İskenderun Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Elektrik Elektronik Atölyesinde üretilen düşük enerji tüketimi ve uzun kullanma ömrü olan “Led Aydınlatma” ürünlerinin CE belgesine sahip olduğu ve TSE standartlarına uygun olduğu ifade edildi.

İskenderun Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından aralarında; ceza infaz kurumları, adalet sarayları ve askeri kurumlarında bulunduğu yaklaşık 250 tesisin aydınlatmasının yapıldığı belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr