Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi’nde açılışa katıldı

21 Ağustos 2017 Pazartesi, 20:52

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi’nde Rize Merkez ve Mülhakat Adliye Personellerine Yönelik düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programı ile Arabuluculuk Büro Personeli Hizmet İçi Eğitim Programının açılışına katıldı.

Açılışa Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un yanısıra Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Yargıtay 9. Ceza Dairesi Başkanı Burhan Karaloğlu, Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal Sekücü, Rize Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Özkan Tavuz, Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Mithat Kutanoğlu, Trabzon Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Kolcu, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ve Rize İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı da katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr