Mahkeme ve Savcılıkların İş Yükünü Hafifletecek Yerli Teknoloji Yazılımı !

29 Aralık 2017 Cuma, 16:23

Ses teknolojileri alanında 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Sestek’in geliştirmiş olduğu FreeTalk Hukuki adlı yazılım, hukuk alanında faaliyet gösteren görevlilerin iş yükünü hafifletecek.

Hukuki kullanıma yönelik olarak geliştirilen FreeTalk Hukuki, avukat, savcı ve hakim gibi hukuk alanında çalışmalar yürüten uzmanların konularına özel içerikleri klavye kullanmadan yazdırabilmelerine imkan tanıyor. İçerdiği konuşma tanıma teknolojisi ile konuşmayı otomatik olarak yazıya dönüştüren ve kullanıcıların yazdırmak istedikleri içerikleri dikte ederek yazılandırmalarını sağlayan FreeTalk Hukuki, aynı zamanda mahkemelerde Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) kayıtlarının deşifresinde kullanılarak zabıt katiplerinin görevlerini daha hızlı gerçekleştirmelerine katkıda bulunabilmektedir.

FREETALK HUKUKİ İLE NELER YAPILABİLİR ?
FreeTalk Hukuki ile kullanıcılar alanlarına özel çeşitli raporları konuşarak otomatik olarak yazdırabiliyorlar. Böylece yazılması saatler sürebilen ifadeler, müzekkereler, iddianame veya başkaca kararlar ile hukuki raporlar çok daha kısa sürede ve kolaylıkla oluşturulabiliyor. Soruşturma ve kovuşturma aşamasında görev alan ve üzerinde ciddi bir iş yükü olan zabıt katiplerinin de iş ve işlemlerinin hızlanmasını sağlayan FreeTalk Hukuki, yargının tüm aşamalarındaki işlemlerin en kısa sürede tamamlanarak vatandaş ve avukatlara en etkin adalet hizmeti sunulmasına katkıda bulunuyor.

NEDEN FREETALK HUKUKİ?
Konuşma tanıma teknolojisi ile sesi otomatik olarak yazıya dönüştürür.
Klavye kullanmadan konuşarak kolaylıkla metin oluşturulmasını sağlar.
Yüksek konuşma tanıma performansı ile sorunsuz bir kullanım imkanı sunar.
Bilgisayar, tablet ve telefon gibi farklı cihazlar aracılığıyla dikte olanağı sunar.
Otomatik raporlandırma özelliğiyle geleneksel raporlandırma işlemlerinin yarattığı zaman kaybının önüne geçer ve verimliliği artırır.
Kurumların raportör ihtiyacını azaltarak maliyet avantajı sağlar.

SESTEK HAKKINDA
Sestek, ses ve iletişim teknolojileri alanında 2000 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Türkiye ses teknolojileri pazarının liderliğini elinde bulunduran SESTEK, yüksek teknoloji çözümlerinin yanı sıra; en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almasını sağlayan finansal gücüyle ve üniversite-sanayi işbirliğindeki öncü rolüyle öne çıkmaktadır. Hayata geçirdiği ilklerle teknolojiyi takip etmenin çok ötesine geçerek takip edilen bir lider konumuna gelen Sestek; dünyanın ticari nitelikli ilk ve tek konuşmacı dönüştürme yazılımıyla olduğu kadar Seamless Agent ve Speech Analytics gibi patentli ürünleriyle de farklılığını kanıtlamıştır. GVZ Ses Tanıma Teknolojileri şirketini 2007 yılında bünyesine katan Sestek, teknoloji çözümlerini bankacılıktan, sigortacılığa, telekomünikasyondan sağlığa, farklı sektörlerden birçok kurumla buluşturmaktadır.

SESTEK (İstanbul)
İTÜ Ayazağa Kampüsü Koru Yolu ARI-2 Teknokent Binası A4-4 34469 Maslak İstanbul TÜRKİYE
Tel: +90 212 286 25 45
Fax: +90 212 286 25 47
Email: info@sestek.com
Satış: sales@sestek.com

SESTEK (Ankara)
Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi 1606. Cad. Kapı No: 4 Cyberpark Plaza C Blok Zemin Kat No:Z57-Z63 06800 Bilkent Çankaya Ankara TÜRKİYE
Tel: +90 212 286 25 45
Fax: +90 212 286 25 47
Email: info@sestek.com
Satış: sales@sestek.com

http://www.sestek.com/tr/freetalk-hukuki

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr