Milli Eğitim Bakanlığı’ndan görevde yükselme sınavı açıklaması

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 17:52

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan, Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı ile ilgili olarak yeni bir açıklama geldi.

Gün içerisinde sınavın bu Cumartesi veya Pazar yapılacağı yönünde sehven bilgi veren Milli Eğitim Bakanlığı bu yanlış bilgiyi düzelterek yeni bir açıklama yayımladı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada; “17.07.2016 tarihinde yapılması gereken Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı ise daha sonraki bir tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelenmiştir.” ifadeleri kullanıldı. Bu açıklama Adalet.gen.tr internet sitemizin editörlerince de teyit edildi.

ÖZEL HABER // OKAN YILMAZ // TRABZON

*Kaynak gösterilmeden yayımlanamaz.

(http://www.meb.gov.tr/17072016-tarihinde-yapilmasi-gereken-adalet-bakanligi-gorevde-yukselme-sinavi-ise-daha-sonraki-bir-tarihte-gerceklestirilmek-uzere-ertelenmistir/duyuru/11559/tr)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr