Milli Eğitim Bakanlığından, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı uygulama duyurusu

27 Ağustos 2017 Pazar, 15:23

Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinden, Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ile ilgili uygulama duyurusu yayımlandı.

Yayımlanan duyuruya göre; adayların, sınav ücreti olarak 155 TL’ yi (yüzellibeş Türk Lirası, KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankasından herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 07 Eylül-14 Eylül 2017 tarihleri arasında yatıracağı ve elektonik başvurularını http://www.meb.gov.tr adresinden saat 23.59’a kadar yapacakları belirtildi.

Ayrıca, tüm banka kredi kartları ile https://odeme.meb.gov.tr/ internet adresinden
ödeme yapılabileceği de hatırlatılan açıklamada, elektronik ortamda http://www.meb.gov.tr adresinden başvuru yapmayan adayların sınava alınmayacağı ifade edildi.

SINAV UYGULAMA DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr