Mübaşirlerden Mehmetçik Vakfı’na anlamlı destek

14 Şubat 2018 Çarşamba, 11:23

‘Mübaşirlerin Sesi’ adlı platform tarafından ‘#MÜBAŞİRbiryevmiyenibağışla’ etiketiyle sosyal medyada başlatılan yardım organizasyonu çerçevesinde mübaşirler Mehmetçik Vakfı’na ilk etapta 5.000 TL bağışta bulundu.

Ülkemiz genelinden mübaşirleri tek çatı altında toplayan ‘Mübaşirlerin Sesi’  adlı oluşum tarafından yapılan açıklamada; ‘#MÜBAŞİRbiryevmiyenibağışla’ etiketiyle bu organizasyonun twitter üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırılacağı belirtilerek, Afrin Şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizin hatırasına ayrıca, emaneti olan ailelerine sahip çıkmak amacıyla çıkılan bu yolda Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunulması için destek beklediklerini ifade ettiler.

Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunmak için cep telefonundan “Mehmetçik” yazılarak 2582’ye sms göndermek suretiyle her mesajla 10 TL bağışta bulunulacağı gibi, www.mehmetcik.org.tr internet adresinden online bağış yapılabileceği veya banka şubelerinden de bağışta bulunulabileceği öğrenildi.

Organizasyon linki: https://tr-tr.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1771630826222032&id=122752584443206

ÖZEL HABER // ADALET.GEN.TR

*Bu haber kaynak gösterilmeden yayımlanamaz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr