Orhan CÜNİ

27 Ocak 2018 Cumartesi, 08:53

Orhan CÜNİ – Alternatif Çözümler Daire Başkanı

02/03/1974 tarihinde Ordu İli Ünye İlçesinde doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Ünye’de, Lise öğrenimini ise Ordu’da tamamlamıştır. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

2001-2005 yılları arasında Erdemli Cumhuriyet Savcılığı, 2005-2007 yılları arasında Andırın Cumhuriyet Savcılığı, 2007-2010 yılları arasında Dursunbey Cumhuriyet Savcılığı, 2010-2011 yılları arasında Mardin Cumhuriyet Savcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2011-2016 Yılları arasında Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimliği görevinde bulunmuştur.

24/10/2016 tarihinden itibaren Alternatif Çözümler Daire Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr