Personel Genel Müdür Yardımcısı Turan Kuloğlu, adalet personeliyle bir araya geldi

15 Aralık 2015 Salı, 00:12

Adalet Komisyonu’nda görev yapan ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen yazı işleri müdürleri Ankara Hakimevi’nde düzenlenen bir toplantıda bir araya geldiler.

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Turan Kuloğlu toplantıya katılan adalet personeliyle bir araya gelerek adalet personelinin sorunları ve çözüm önerilerini konuşarak, katılımcılarla değerlendirmelerde bulundu.

Personel Genel Müdür Yardımcısı Turan Kuloğlu, “İnsan sadece gözden, kulaktan, kaştan ve burundan ibaret bir varlık değildir. İnsanı var eden obun ruhudur. Bizler çalışma arkadaşlarımızın hissiyatına da dokunmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Konuşmasının devamında, çok iyi adalet binaları yapılmasının ve binaların en güncel teknolojilerle donatılmasının adalet hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesinde gerekli olduğunu ancak yeterli olmadığını, binaların insanla ve adalet çalışanlarıyla anlam kazanacağını belirten Kuloğlu, adalete olan güven ölçüsünün adalet çalışanları olduğunu vurguladı.

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi-1

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi2

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi3

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi4

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi5

personel-genel-mudur-yardimcisi-turan-kuloglu-adalet-personeliyle-biraraya-geldi6

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr