Rize, Adalet Bakanlığı’nın ‘eğitim üssü’ oldu

17 Mayıs 2018 Perşembe, 21:29

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca Rize’de açılan Rize Personel Eğitim Merkezi’nde Adalet Bakanlığı personeline yönelik olarak hizmetiçi eğitimler verilerek adalet personelinin verimliliğinin ve kurumsal kapasitesinin güçlendirilerek arttırılması hedefleniyor.

Rize Personel Eğitim Merkezi Başkanı Necati Kurçenli basın mensuplarıyla bir araya gelerek yaptığı açıklamada, geçen yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelen bin 500’e yakın Adalet Bakanlığı personelini Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi’nde eğitime tabi tuttuklarını ifade ederek bu yıl ise 5 bine yakın Adalet Bakanlığı personeline Rize’de eğitim vermiş olacaklarını belirtti.

Amaçlarının Adalet Bakanlığı personelini çok daha donanımlı, becerikli ve nitelikli olmasını sağlamak olduğunu ifade eden Başkan Kurçenli, geçen yıl itibari ile başladıkları bu çalışmalarda her bir eğitim programında, nitelikli eğitimler verdiklerini ve bundan dolayı gurur duydukları açıklamasında bulundu.

Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi Başkanı Necati Kurçenli ve Başkan Yardımcısı Mustafa Özden, basın mensuplarıyla beraber derslere girerek kursiyerlerle de görüştü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr