Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı düzenlenecek

02 Mayıs 2016 Pazartesi, 22:03

Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı 3-4 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organizasyonuyla, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) katkılarıyla, Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın iştirakiyle Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı 3-4 Mayıs 2016 tarihlerinde Sakarya ili Sapanca ilçesinde yer alan NG Güral Sapanca Oteli’nde düzenlenecek.

3 Mayıs günü saat 10.00’da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın konuşmalarıyla başlayacak olan çalıştay iki gün sürecek.

Çalıştayın ilk gününde düzenlenecek olan oturumda Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Başkanvekili Hüsnü Güreli, SGM Tahkim Kurulu Başkanı Yılmaz Akçil ve TFF Tahkim Kurulu Başkanı Engin Tuzcuoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

Çalıştaya birçok ilden Cumhuriyet Savcısının katılım sağlayacağı öğrenilirken, çalıştay sırasında katılımcıların oluşturulacak olan komisyonlarda yapılacak müzakerelerde sporda tahkim, sporda şiddetle etkin mücadelede e-kart ve e-bilet etkisi, 6222 sayılı kanun ve kanuna ilişkin yönetmeliğe dair diğer uygulama sorunları ve sporda şiddetin önlenmesi konuları tartışılacak.

/Habere ait fotoğraf Google Görseller’den alınmıştır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr