Uzlaştırmacı sınavı için 33.000 başvuru yapıldı

05 Ocak 2018 Cuma, 15:45

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı’na ait facebook sayfasından yapılan paylaşımda, uzlaştırmacı sınavı için 33.000 başvuru yapıldığı belirtildi.

Alternatif Çözümler Daire Başkanı Orhan Cüni tarafından yapılan açıklamada; uzlaştırmacı sınav başvurularının 08 Ocak 2018 saat 23:59 da sona ereceği, o tarih ve saatten sonra yeni kayıt alınmayacağı, ancak evrakı beklemede olan, eksiklik nedeni ile iade edilen ya da evrakında eksiklik tespit edilenlerin başvurularının değerlendirilmesinin 20 Ocak tarihine kadar devam edeceği ifade edildi.

Açıklamanın devamında Başkan Orhan Cüni, uzlaştırmacı sınavına yönelik olarak hazırlanan eğitim kitabının pdf formatında internet sitelerinde yayımlanacağını ve isteyen adayların siteden kitabı indirebileceğini açıkladı.

Açıklamanın tam metni şu şekilde:

Yorum

  1. berat

    8 Ocak 2018 at 00:50

    guncelsinav.com uzlaştırmacı sınavı soruları için

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr