Yargıçlar Sendikası’ndan adalet personeline fazla mesai ücreti isteği

Yargıçlar Sendikası İstanbul Temsilcisi Nuh Hüseyin Köse, adalet çalışanlarına fazla mesai ücreti verilmesi gerektiğini belirten bir yazıyı twitter hesabından paylaşarak adalet çalışanlarına destekte bulundu.

İstanbul Anadolu Adliyesi 8. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi ve Yargıçlar Sendikası İstanbul Temsilcisi olan Hakim Nuh Hüseyin Köse, kişisel twitter hesabından paylaştığı  “Adliye çalışanlarının yuzseksen lira mesai ucretini kesenler bundan sonra karşılarında @yargiclar_sen i de bulacaklar.” şeklinde ki iletisiyle adalet çalışanlarına fazla mesai ücreti verilmesi hususunda Yargıçlar Sendikası olarak destekçi olduklarını deklare etti.

İŞTE O TWIT MESAJI :

nuh_huseyin_kose_twit

ÖZEL HABER // Adalet.Gen.Tr

Yorumlar (4)

  1. Daha önce bir programdada Maaşımı alınca önce katibimden utanıyorum demişti yanılmıyorsam. Böyle katibinin sorunlarınıda kendi sorunları gibi gören hakim görünce duygulandım ve gurur duydum. Helal olsun diyorum. Dile getirebilmekte büyük bir erdemdir..

  2. Mübaşirlerin genel idare sınıfına geçmesini istiyoruz biz mübaşirlere yapılan enbüyük adaletsizligi yapıyorlar yardımcı hizmetlerde tutarak

  3. Nisan ayında verileceği basında duyurulduğu halde hala ses seda yok. Büyük ihtimal seçimler bitene kadar netleştirmeyecekler. Seçimden sonra da vermeyeceklerini açıklayacaklar. Adalet Bakanlığı kendi personeline adaletli değil bir kere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *