Yargıda Birlik Derneği’nden “Göç, İnsan ve Adalet” Sempozyumu

10 Nisan 2016 Pazar, 15:08

Yargıda Birlik Derneği tarafından 25-26 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde “Göç, İnsan ve Adalet” konulu uluslararası sempozyum gerçekleştirileceği öğrenildi.

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Göç, İnsan ve Adalet” konulu uluslararası sempozyumun 1. oturumunda “Bir Dram Olarak Göç, Sığınmacılık ve Mültecilik” konusu, 2. oturumunda “Dünya Genelinde Sığınmacı ve Mülteci Hakları”, 3. oturumunda “Göç Olgusuyla Şekillenen Hak ve Özgürlükler” konusu, 4. oturumunda ise “Göç Olgusundan Etkilenen Türk Hukuk Sistemi ve Ekonomisi” işlenecek.

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Yazar Alev Alatlı’nın da katılım sağlayacağı sempozyuma Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Raoul Wallenberg Institue, MÜSİAD ve İstanbul Ticaret Odası’nın destek verdiği belirtildi.

goc-insan-ve-adalet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr