Zonguldak Adliyesi Zabıt Katibi Turan Kurt, ‘Şehit Üşümesin’ isimli fotoğrafı ile ikinci oldu

07 Mart 2018 Çarşamba, 19:33

Zonguldak Adliyesi Zabıt Katibi Turan Kurt, Büro Memur-Sen’in düzenlediği “Merhamet ve Kadın” konulu fotoğraf yarışmasında “Şehit Üşümesin” isimli fotoğrafıyla ikinci oldu. Kurt, ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan aldı.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu’nda görevli Zabıt Katibi Turan Kurt, yine adliye personeli olan şehit annesi Sibel Arslan’ın oğlunun mezarını ziyareti sırasında çektiği “Şehit Üşümesin” isimli fotoğrafı ile Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Merhamet ve Kadın” konulu fotoğraf yarışmasında ikincilik ödülüne layık görüldü.

Yarışmanın ödül töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Turan Kurt, ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan aldı.

Fotoğraf yarışmasında birinciliği Hasan Uçar, üçüncülüğü ise Salih Kuş kazanırken, “Mehmet Akif İnan Özel Ödülü” ‘ne Arzu İbrahikoğlu, “15 Temmuz Şehidi Sevgi Yeşilyurt Özel Ödülü” ‘ne Ekrem Şahin ve “15 Temmuz Şehidi Ayşe Aykaç Özel Ödülü” ‘ne de Sevgin Cingöz’ün fotoğrafları layık görüldü.

Kaynak: Pusula Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr