Zonguldak Adliyesi Zabıt Katibi Turan Kurt, ‘Şehit Üşümesin’ isimli fotoğrafı ile ikinci oldu

Zonguldak Adliyesi Zabıt Katibi Turan Kurt, Büro Memur-Sen’in düzenlediği “Merhamet ve Kadın” konulu fotoğraf yarışmasında “Şehit Üşümesin” isimli fotoğrafıyla ikinci oldu. Kurt, ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan aldı.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu’nda görevli Zabıt Katibi Turan Kurt, yine adliye personeli olan şehit annesi Sibel Arslan’ın oğlunun mezarını ziyareti sırasında çektiği “Şehit Üşümesin” isimli fotoğrafı ile Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Merhamet ve Kadın” konulu fotoğraf yarışmasında ikincilik ödülüne layık görüldü.

Yarışmanın ödül töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Turan Kurt, ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan aldı.

Fotoğraf yarışmasında birinciliği Hasan Uçar, üçüncülüğü ise Salih Kuş kazanırken, “Mehmet Akif İnan Özel Ödülü” ‘ne Arzu İbrahikoğlu, “15 Temmuz Şehidi Sevgi Yeşilyurt Özel Ödülü” ‘ne Ekrem Şahin ve “15 Temmuz Şehidi Ayşe Aykaç Özel Ödülü” ‘ne de Sevgin Cingöz’ün fotoğrafları layık görüldü.

Kaynak: Pusula Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *