2020 Adalet Bakanlığı Yazı İşleri ve İdari İşler Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Konu Anlatımlı Soru Bankası

26 Haziran 2020 Cuma, 13:45

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık kaynağı olan ‘2020 Adalet Bakanlığı Yazı İşleri ve İdari İşler Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Konu Anlatımlı Soru Bankası’ adlı kitabın satışına GYS hazırlık sitesi olarak da bilinen Guncelders.com iştiraki Güncelders Yayınları tarafından başlandı.

‘2020 Adalet Bakanlığı Yazı İşleri ve İdari İşler Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Konu Anlatımlı Soru Bankası’ adlı kitabın indirimli fiyatı 160 TL.

SATIN ALMAK için TIKLAYINIZ.

Kitabın hazırlık aşamasında geçmiş sınavlarda sorulan sorular titizlikle incelenerek sorulara dair istatistikler oluşturulmuş, sıklıkla soru sorulan bölümlere ayrıca değinilmeye çalışılmıştır. Sorular, geçmiş yıllarda çıkan soru formatlarına uygun şekilde hazırlanmış, sınavda karşılaşılan sorularda kullanılan font, yazı kalınlığı gibi hususlara da dikkat edilerek, sınavlardaki form korunmaya çalışılmıştır. Alanında hazırlanmış en güncel ve en kapsamlı kaynak kitabımız ile hedeflerinize daha emin adımlarla ilerleyeceğinize olan inancımız tamdır. Tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

Kitabın içeriğini incelemek için tıklayınız.

ISBN                   978-605-06676-0-8


Baskı                  1. Baskı


Basım Tarihi      Haziran 2020


Baskı Yeri          Bursa


Sayfa Sayısı      1141


Ebat                   16,5 x 23

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr