Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Antalya’da adliye personeli hizmetiçi eğitim programına katıldı

30 Eylül 2017 Cumartesi, 23:25

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı (ATGV) Antalya Eğitim ve Sosyal Tesisi’nde Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın organizasyonu ile Türkiye genelinde eğitime tabi olan Cumhuriyet Savcılığı zabıt katipleri ve mahkemeler yazı işleri müdürleri ile zabıt katipleriyle bir araya Bakan Gül, katılımcı personele adli sistemin doğru ve hızlı işleyişinin önemini anlattı. Bakan Gül, “Adaletin hızlı ve doğru tecelli etmesinde zabıt katiplerimiz, müdürlerimiz ve diğer yardımcı personellerin önemi çok büyük. Tüm personelimizin adli sisteme katkısı tartışılamaz derecede önem arz etmektedir. Özverili çalışmalarınız ve çabalarınız için sizlerin şahsında bütün adliye çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım.” diye konuştu.

Personelin sıkıntıları da dinleyen Bakan Gül, katılımcılara program sonrası sertifikalarını dağıttı. Bakan Gül’ün sürpriz dersini dinlemekten mutluluk duyan katılımcı zabıt katibi ve müdürler eğitim sonrası toplu fotoğraf çektirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr