Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya Valisi Muammer Türker’i ziyaret etti

25 Aralık 2015 Cuma, 23:10

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya Valisi Muammer Türker’i makamında ziyaret etti.

Birtakım ziyaretlerde bulunmak ve bazı programlara katılmak için Antalya’ya giden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Antalya Valisi Muammer Türker’i makamında ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen görüşmeye Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Müsteşar Yardımcısı Basri Bağcı ve bakanlık bürokratları da katıldı.

Basının kısa bir süre görüntü almasına izin verilen toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Valilik ziyareti sonrası Antalya Adalet Sarayını ziyaret eden Bakan Bozdağ, burada Antalya Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bağcı ile görüştü. Bakan Bozdağ Adalet Komisyonu Başkanı Süleyman Teke’yi ziyaret etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr