Ceza İnfaz Kurumları Milli Takımı Moldova yolcusu

15 Haziran 2018 Cuma, 08:40

Ceza infaz kurumlarında görev yapan personelden oluşan Ceza İnfaz Kurumları Milli Futbol Takımı, Moldova’nın Vadul Lui Voda şehrinde, 18-22 Haziran 2018 tarihleri arasında 14’üncüsü düzenlenecek olan Avrupa Ceza İnfaz Kurumları Futbol Turnuvası’na katılarak ülkemizi temsil edecek.

Ceza İnfaz Kurumları Milli Futbol Takımı kafilesi turnuva öncesi Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cengiz Öner ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban Yılmaz tarafından kabul edildi.

2016 yılında Fransa’da gerçekleştirilen turnuvada talihsiz bir şekilde Moldova’ya penaltılarda yenilerek 4. olan Ay-yıldızlılar’ın, bu sene Moldova’da gerçekleştirilecek turnuvaya Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ‘nın desteğiyle katılacağı ve turnuvada Slovakya, Moldova, Polonya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Estonya ve Bulgaristan ceza infaz kurumları milli futbol takımlarını mağlup ederek şampiyonluk hedefledikleri öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr