Ceza İnfaz Kurumları Milli Takımı Moldova yolcusu

Ceza infaz kurumlarında görev yapan personelden oluşan Ceza İnfaz Kurumları Milli Futbol Takımı, Moldova’nın Vadul Lui Voda şehrinde, 18-22 Haziran 2018 tarihleri arasında 14’üncüsü düzenlenecek olan Avrupa Ceza İnfaz Kurumları Futbol Turnuvası’na katılarak ülkemizi temsil edecek.

Ceza İnfaz Kurumları Milli Futbol Takımı kafilesi turnuva öncesi Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cengiz Öner ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban Yılmaz tarafından kabul edildi.

2016 yılında Fransa’da gerçekleştirilen turnuvada talihsiz bir şekilde Moldova’ya penaltılarda yenilerek 4. olan Ay-yıldızlılar’ın, bu sene Moldova’da gerçekleştirilecek turnuvaya Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ‘nın desteğiyle katılacağı ve turnuvada Slovakya, Moldova, Polonya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Estonya ve Bulgaristan ceza infaz kurumları milli futbol takımlarını mağlup ederek şampiyonluk hedefledikleri öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *