CTE Futbol Takımı, Uluslararası Ceza İnfaz Kurumu Personeli Futbol Turnuvası’nda dördüncü oldu

23 Haziran 2016 Perşembe, 09:50

Fransa’da 14-18 Haziran 2016 tarihlerinde düzenlenen ve 10 Avrupa ülkesinin katıldığı Uluslararası Ceza İnfaz Kurumu Personeli Futbol Turnuvası’na ülkemizi temsilen katılan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Futbol Takımı dördüncü oldu.

Oynadığı beş karşılaşmanın (Türkiye 0 – Moldova 0, Türkiye 4 – Reunıon Adası 0, Türkiye 1 – Fransa Diyon 0, Türkiye 1 – Avusturya 0, Türkiye 1 – Fransa Paris 1) üçünü kazanıp ikisinde berabere kalan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Futbol Takımı bu başarısıyla yarı final oynamayı hak etti. Yarı final karşılaşmasında Slovakya’ya 3-1 yenilen CTE Futbol Takımı, üçüncülük için karşılaştığı Moldova ile 1-1 berabere kaldığı maçı penaltı atışları sonucu kaybederek dördüncü oldu.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Yıldız, Tetkik Hakimleri Hüseyin Arslan ve Faruk Karcı’nın yanı sıra Muhammet İrfan Çerçi (Sincan 2 Nolu F Tipi Kapalı C.İ.K), Ömür Murat Eylen (Sincan 1 Nolu F Tipi Kapalı C.İ.K), Harun Çanak (Kütahya E Tipi Kapalı CİK), Erol Aşık (Balıkesir L Tipi Kapalı CİK), Mahmut Çevik (Kocaeli 1 Nolu F Tipi Kapalı CİK), Furkan Terzi (Manisa E Tipi Kapalı CİK), Volkan Kocayacı (Sincan 1 Nolu L Tipi Kapalı CİK), Erdal Gülber (Bolvadin Kapalı CİK), Duran Önder (Sincan 1 Nolu F Tipi Kapalı CİK), Muhammet Perçin (Rize L Tipi Kapalı CİK), İsmail Emre Doğan (Silivri Kapalı CİK), Recep Güngör (Sincan Çocuk Kapalı CİK), Yunus Emre Turan (Ankara Açık CİK), Murat Aktaş (Sincan Açık CİK), Çetin Başaran (Ankara Açık CİK), Fatih Elmas ( Sincan Çocuk Kapalı CİK), Yıldıray Karakaya (Bafra Açık CİK), Serkan Deniz (Balıkesir L Tipi Kapalı CİK), Cesur Bolat (Ankara Çocuk Eğitimevi Kapalı CİK), Battal Doğan (Sincan 2 Nolu L Tipi Kapalı CİK)’dan oluşan CTE Futbol Takımı dördüncülük kupası sevincini Fransa’da yaşayan Türklerle de paylaştı.

Kaynak: Duyarlı Kapı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr