CTE Genel Müdürü’nden Bandırma’ya ziyaret

13 Ağustos 2014 Çarşamba, 21:57
CTE Genel Müdürü’nden Bandırma’ya ziyaret

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Bandırma 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nu ziyaret etti.

Ziyaret esnasında kurum hakkında bazı değerlendirmelerde bulunan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım kurumun genel durum ve faaliyetlerinden hoşnut olduğunu dile getirerek kısa bir kurum ziyaretinden sonra Bandırma 1 Nolu Kapalı Ceza İnfaz Kurumu konferans salonunda Bandırma Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesinde bulunan personele bir konuşma yaptı.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım konuşmasında cezaevlerinde çalışmanın zorlukları ile cezaevi personelinin çok kritik bir görev üstlendiğinin altını çizdi. Ayrıca personelin teorik ve pratik olarak donanımlı olması gerektiğini, eğitim merkezlerinde öğretilen teorik bilgilerin pratikle pekiştirilmesinin üzerinde durdu.

Konuşmasının son bölümünde, cezaevi personellerinin dört gözle beklediği özlük hakları konusunda önemli sinyaller veren Yıldırım, dış güvenlik yasa tasarısının Ekimde genel hatlarıyla çıkacağını ancak bazı isteklerimizi alamayacağımızı onların zamanla kademe kademe elde edilebileceğini söyledi ve personelin bir talebinin olup olmadığını soran Genel Müdür Yıldırım’a herhangi bir talep iletilmemiş olup; Genel Müdür Yıldırım’da “demek ki ben tüm konulara cevap vermişim” diyerek konuşmasını ve ziyaretini sonlandırdı.

Kaynak: Duyarlı Kapı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr