Görevde Yükselme 2. Atama Sonuçları yayımlandı

15 Ağustos 2017 Salı, 15:13

09/10/2016 tarihinde yapılan Yazı İşleri ve İdari İşler Müdürleri Görevde Yükselme Sınavı İkinci Atama Sonuçları yayımlandı.

09/10/2016 tarihinde yapılan görevde yükselme yazılı sınavı ile 06/03/2017-07/04/2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak yazı işleri müdürlüğü kadrolarına atanmaya hak kazanan ancak ilk yerleştirmede tercihlerine atanamayan personelin, Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 22 nci maddesi kapsamında başarı sıralaması ve 09/08/2017 tarihinde yapılan duyuru ile alınan ek yerleştirme tercihleri doğrultusunda atama işlemleri gerçekleştirilmiş olup, ataması gerçekleştirilen personele ilişkin liste için tıklayınız.

Başarı sıralaması ve tercihlerine göre atama işlemi gerçekleştirilemeyen ve bu nedenle listede yer almayan personele ilişkin, anılan yönetmelik hükmü uyarınca boş kalan mahal ve kadrolar için Adalet Bakanlığınca yapılacak kur’a çekimi sonrasında atama yapılacağı öğrenildi.

Adalet.gen.tr olarak, ataması yapılan yazı işleri müdürlerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr