Hukuk alanında çalışanlara özel masa isimliği !

30 Ocak 2019 Çarşamba, 18:00

Hukuk alanında çalışan Hakim, Cumhuriyet Savcısı, Avukat, Zabıt Katibi ve diğer unvanlardaki meslek grubuna özgü metal kesim özel tasarım masa isimlikleri hem kendinize hem de sevdiklerinize güzel bir hediye olabilir.

Foglio markası tarafından hazırlanan, 20×15 cm boyutuyla masalarınızda hem kimliğinizi hem de unvanınızı en iyi tanımlayan bu masa isimlikleri çok şık ve zarif bir görünüme sahip. Üstelik Adalet.gen.tr’ye özel ücretsiz kargo ve özel fiyatıyla 79.90 TL

İster aşağıda örnekleri bulunan metal masa isimliklerinden sipariş verebilir isterseniz de hayalinizdeki tasarımları metal baskıya dönüştürerek fark yaratabilirsiniz.

https://www.instagram.com/fogliometalfab adresinde ki Foglio kurumsal hesabına DM yoluyla mesaj göndererek havale veya eft yöntemiyle ve ücretsiz kargo fırsatıyla masa isimliğinizi sipariş edebilirsiniz.

Kampanya Kodu olan ‘ADALETGEN.TR’ yi Foglio‘ya ileterek özel fiyat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr