Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bakanlık personeli ile iftarda bir araya geldi

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bakanlık personeli ile iftarda bir araya geldi.

Ankara Hakimevi’nde düzenlenen programa Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahattin Menteş, müsteşar yardımcıları, Genel Müdürler, hakim ve savcılar ile çok sayıda bakanlık personeli katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında konuşan Adalet Bakanı Gül, gayretli çalışmalarından dolayı tüm bakanlık personeline teşekkür etti.

İşlerin aksamaması için mesai saatleri dışında da özveriyle çalışan birimler olduğunu vurgulayan Bakan Gül, “Bugün rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in 8. günündeyiz. Bu mübarek ayın İslam âlemine, milletimize, size ve sevdiklerinize hayırlar getirmesini diliyorum. Bu güzel iftar sofrasında siz değerli mesai arkadaşlarımla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Merkez ve taşra teşkilatında çalışan tüm personelin koşullarının iyileştirilmesi için gerekli adımların atıldığını belirten Bakan Gül, “19 Temmuz 2017’den bu yana birlikteyiz. Çalışma koşullarının daha iyi seviyelere taşınması için elimizden geleni yapıyoruz. Gerek bakanlık personelimiz, gerekse taşra birimlerimizdeki personelimizin özlük hakları konusunda iyileştirmeler yapılması için gerekli adımları attık.” diye konuştu.

Kaynak: Adalet Bakanlığı Basın Müşavirliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *