Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bakanlık personeli ile iftarda bir araya geldi

24 Mayıs 2018 Perşembe, 20:19

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bakanlık personeli ile iftarda bir araya geldi.

Ankara Hakimevi’nde düzenlenen programa Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahattin Menteş, müsteşar yardımcıları, Genel Müdürler, hakim ve savcılar ile çok sayıda bakanlık personeli katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında konuşan Adalet Bakanı Gül, gayretli çalışmalarından dolayı tüm bakanlık personeline teşekkür etti.

İşlerin aksamaması için mesai saatleri dışında da özveriyle çalışan birimler olduğunu vurgulayan Bakan Gül, “Bugün rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in 8. günündeyiz. Bu mübarek ayın İslam âlemine, milletimize, size ve sevdiklerinize hayırlar getirmesini diliyorum. Bu güzel iftar sofrasında siz değerli mesai arkadaşlarımla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Merkez ve taşra teşkilatında çalışan tüm personelin koşullarının iyileştirilmesi için gerekli adımların atıldığını belirten Bakan Gül, “19 Temmuz 2017’den bu yana birlikteyiz. Çalışma koşullarının daha iyi seviyelere taşınması için elimizden geleni yapıyoruz. Gerek bakanlık personelimiz, gerekse taşra birimlerimizdeki personelimizin özlük hakları konusunda iyileştirmeler yapılması için gerekli adımları attık.” diye konuştu.

Kaynak: Adalet Bakanlığı Basın Müşavirliği

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

Copyright 2018 - adalet.gen.tr’nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adalet.gen.tr’ye aittir. adalet.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar adalet.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İnternet sitemizdeki bazı haberler, fotoğraflar vb. diğer materyaller hak sahiplerinin hukuki menfaatlerine zarar vermeyecek bir şekilde kaynağından alınmak suretiyle kaynağının belirtilmesine özellikle özen gösterilerek yayımlanmaktadır. Zaman zaman açık internet kaynaklarından alınan haber ve fotoğrafların alındıkları kaynağında hak sahibi belirtilmediğinden bu konuda internet sitemiz sorumlu değildir ancak telif haklarına her daim saygılıdır. Telif haklarına aykırılık durumu söz konusu olduğunda hak sahiplerinin e-posta ile başvuruda bulunmasının akabinde ilgili içerik yayından kaldırılacaktır. İnternet sitemiz kişilik haklarına, düzeltme ve cevap hakkına saygı duyar, mahkeme kararlarını da en kısa sürede uygular.
Copyright © 2018 Adalet.gen.tr - İmtiyaz Sahibi: Okan YILMAZ - www.okanyilmaz.com.tr